SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Artur kochankiem Marysi i bratem Kaśki

Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Artur kochankiem Marysi i bratem Kaśki

27.08.2015, godz. 20:30
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Marysia (Aneta Zając)
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Marysia (Aneta Zając) foto: ATM Grupa

Szok w serialu "Pierwsza miłość"! Artur (Łukasz Płoszajski) będzie miała romans z Marysią (Aneta Zając), a Kaśka (Michał Koterski) okaże się jego bratem! Takie wstrząsajace rewelacje na temat nowego sezonu "Pierwszej miłości" po wakacjach 2015 zaserwował widzom sam Łukasz Płoszajski. Ile jest w nich prawdy?

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2015 nowe odcinki od poniedziałku, 31.08.2015, o godz. 18 w Polsacie

Niektóre wątki w "Pierwszej miłości" są tak absurdalne, że widzowie czasami zachodzą w głowę jak scenarzyści w ogóle mogli wpaść na takie pomysły. Czy w nowym sezonie "Pierwszej miłości" jesienią 2015 będziemy świadkami narodzin romansu Artura i Marysi? To dla niej Kulczycki rzuci swoją wielką miłość - Kingę?

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Melka i ojciec Krystiana będą mieli romans?

- Dobra mogę to powiedzieć - tak naprawdę będą z Majką, a Kaśka okaże się moim bratem - żartował Łukasz Płoszajski w wywiadzie dla ipla.tv. Aż tak daleko wyobraźnia twórców serialu nie sięga, ale faktem jest, że w "Pierwszej miłości" żaden aktor się nie nudzi. Scenarzyści dbają o to, by bohaterowie dostarczali widzom niecodziennych wrażeń.

Po 11 latach na planie "Pierwszej miłości" Łukasz Płoszajski jeszcze nie ma dosyć Artura. A to dlatego, że w życiu jego bohatera wciąż coś się dzieje. Jak potoczą się jego losy w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2015?

Ślub Artura z Kingą to chyba największa zmian w ich życiu. Zakochani nareszcie zostaną małżeństwem, a Kulczycki udowodni, że można na niego liczyć w każdej sytuacji.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Jowita nie umrze na raka!

- W nowym sezonie "Pierwszej miłości" gram belkę, czyli jestem taką nogą pomocną dla wszystkich. Pojawiam się w wielu wątkach i rzeczywiście osoby, które są ze mną związen mogą liczyć na moją pomoc. Jest to Radek i Kinga, ale także inni bohaterowie. Przyjaźń będzie główną siłą napędową wątku Artura - powiedział aktor z "Pierwszej miłości".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: