SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Pierwszy raz Melki i Pawła w samochodzie

Pierwsza miłość. Pierwszy raz Melki i Pawła w samochodzie

29.12.2016, godz. 11:00
Pierwsza miłość Melka (Ewa Jakubowicz) Paweł (Michał Malinowski)
Pierwsza miłość Melka (Ewa Jakubowicz) Paweł (Michał Malinowski) foto: ATM Grupa

Ostatnio pojawiły się zdjęcia z nadchodzących odcinków serialu "Pierwsza miłość"! Wśród nich są jednoznaczne fotografie Melki (Ewa Jakubowicz) i Pawła (Michał Malinowski) w negliżu... Czy bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" przeżyją swój pierwszy wspólny raz w samochodzie?

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 18.00 w Polsacie

Wszystkie zdjęcia wskazują na to, że związek Pawła i Melki robi się coraz bardziej poważny! Zaledwie kilka odcinków temu w serialu "Pierwsza miłość" pocałowali się po raz pierwszy, a zapewne już niedługo widzowie zobaczą gorące sceny z udziałem Melki i Pawła.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marysia i Michał wezmą ślub w górach!

Czułe objęcia, intymna atmosfera i samochód. Czy właśnie w aucie młodzi będą kochać się ze sobą po raz pierwszy? Póki co nie wiadomo, jak dojdzie do zbliżenia w samochodzie, ale biorąc pod uwagę inne wiadomości z serialu "Pierwsza miłość" możemy spekulować, że zdarzy się to w okolicach wyjazdu Pawła. Chłopak dostanie propozycję pracy daleko od Wrocławia... Czy to forma pożegnania na jakiś okres czasu? A może Paweł wcale nie wyjedzie? Jak dojdzie do pierwszego wspólnego seksu Melki i Pawła?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: