SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Hubert popełni samobójstwo! Czy Marysia i Michał uratują Huberta?

Pierwsza miłość. Hubert popełni samobójstwo! Czy Marysia i Michał uratują Huberta?

01.09.2016, godz. 16:30
Pierwsza miłość. Hubert (Michał Czernecki)
Pierwsza miłość. Hubert (Michał Czernecki) foto: ATM Grupa

Czy Hubert (Michał Czernecki) z serialu "Pierwsza miłość" się zabije? Po dramatycznej śmierci córki Mai i odrzuceniu przez Marysię (Aneta Zając), coraz bardziej załamany Hubert nie ma po co żyć. W 2323 odcinku "Pierwszej miłości" wyśle do byłej ukochanej z wiadomość, z której będzie wynikać, że chce popełnić samobójstwo. Czy Marysia i Michał (Wojciech Błach) uratują go nim Hubert targnie się na swoje życie?

"Pierwsza miłość" odcinek 2323 - piątek, 2.09.2016, o godz. 18 w Polsacie

Próba samobójcza Huberta z "Pierwszej miłości" będzie konsekwencją tragicznych wydarzeń, które ostatnio rozegrały się w jego życiu. Po trzech latach spędzonych w Szwecji Hubert wrócił do Wrocławia, bo liczył na to, że odzyska Marysię.

Patrz: Pierwsza miłość. Nowy Paweł w życiu Marysi. Michał Malinowski zastąpi Mikołaja Krawczyka?

Była partnerka postawiła jednak sprawę jasno - może ich łączyć tylko przyjaźń. I choć Hubert próbował uwieść Majkę i pozbyć się Michała, to nie osiągnął swojego celu. Wobec zdecydowanej reakcji Marysi postanowił znów wyjechać w Polski.

W 2323 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia otrzyma od byłego kochanka sporą sumę pieniędzy, które może przeznaczyć na leczenie Michała i pożegnalną wiadomość. Będzie przekonana, że Schultz chce popełnić samobójstwo. - On się żegna... - powie narzeczonemu po przeczytaniu smsa od Huberta. - A napisał gdzie jest? - zapyta także zaniepokojony Michał.

Zobacz: Pierwsza miłość. Marysia w sukni ślubnej z krwią na rękach! Zbrodnia na ślubie Marysi i Michała? - ZDJĘCIA


Ponieważ Hubert nie odbierze od Marysi telefonu, to kobieta razem z Michałem postanow powstrzymać go przed samobójstwem. Od razy pojadą do hotelu, w którym mieszka Hubert i zażądają, by recepcjonista jak najszybciej go wezwał. - Czy pan nie rozumie, że ten człowiek właśnie tam umiera?! Nie dociera to do pana? - krzyk Marysi sprawi, że recepcjonista zaprowadzi ich do pokokju Huberta. Mimo pukania i nawoływania Schultz nie otworzy...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: