SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Gdzie jest Tomek? Tajemniczy mężczyzna szuka Tomka - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Gdzie jest Tomek? Tajemniczy mężczyzna szuka Tomka - ZWIASTUN

22.04.2016, godz. 17:45
Pierwsza miłość. Tomek (Oskar Wojciechowski), Antoni (Michał Breitenwald)
Pierwsza miłość. Tomek (Oskar Wojciechowski), Antoni (Michał Breitenwald) foto: ATM Grupa

Czy Tomek (Oskar Wojciechowski) z serialu "Pierwsza miłość" się odnajdzie? Ucieczka Tomka z domu dla Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski) jest ziszczeniem najgorszych koszmarów. W 2285 odcinku "Pierwszej miłości" Kulczyccy szykują zaginionego syna. Tomek błąka się po mieście nie wiedzą jak wielkie grozi mu niebezpieczeństwie. Syna Kingi i Artura szuka też tajemniczy i podejrzany mężczyzna Antoni (Michał Breitenwald). Kim on jest i czego chce od Tomka? Zobacz zwiastun "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2285 - poniedziałek, 25.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Tomek z "Pierwszej miłości" ucieka z domu, by w ten sposób zapobiec rozwodowi Kingi i Artura! W liście pożegnalnym chłopiec pisze, że bardzo kocha rodziców i nie chce, żeby się rozstali.

"Mamo, tato boję się. Ciągle się kłócicie. Robiłem co mogłem, żeby was pogodzić, ale to nic nie dało. Kocham was oboje i nie chcę między wami wybierać. Nie wrócę dopóki się nie pogodzicie. Nie martwcie się. Nic mi nie jest" - słowa Tomka sprawiają, że Kinga i Artur zaczynają jeszcze bardziej obwiniać się o tę tragedię, która ich spotkała.

Patrz: Pierwsza miłość. Zbyszek zabije Michała? Krwawa bójka o Ewę

W 2285 odcinku "Pierwszej miłości" pozpoczyna się akcja poszukiwawcza Tomka. Kinga, Artur i mały Maciek (Joachim Olki) oraz Marek (Maciej Tomaszewski) i Aneta (Maria Pakulnis) odpowiadają na kłopotliwe pytania policji i psychologa.

- Powiedział, że niedługo wróci, tak? Może jest gdzieś niedaleko - psycholog próbuje dowiedzieć się od Maćka jaką wiadomośc przekazał mu straszy brat tuż przed ucieczką z domu. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że to sytuacja w domu popchnęła Tomka do ucieczki. Chłopiec bardzo przeżywał rozpad małżeństwa Kulczyckich. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita porwana przez Teda

Tymczasem w parku pojawia się podejrzany mężczyzna, który płaci bezdomnemu za informacje o chłopcu.  Wiadomość o ucieczce Tomka pojawia się bowiem w mediach. Syn Kulczyckich staje się łatwym celem dla porywaczy, którzy mogą chcieć zarobić na jego ucieczce z domu.  - Chłopaczek bez opieki. Widział go pan? - próbuje się dowiedzieć tajemniczy mężczyna w płaszczu i kapeluszu.

Czy Kinga i Artur odnajdą syna? Co będzie z Tomkiem w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości"? Już teraz możemy zdradzić widzom, że Tomek zostanie porwany i znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Trop policji zaprowadza Kulczyckich do miejscowości Klutajny. Przeczesują wieś w poszukiwaniu Tomka, ale nigdzie go nie odnajdują. Tymczasem w 2287 odcinku "Pierwszej miłości" nieznajomy mężczyzna obiecuje chłopcu, że zawiezie go do rodziców w zamian za oferowaną nagrodę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: