SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Paweł zatańczy w telewizji

Pierwsza miłość. Paweł zatańczy w telewizji

19.01.2017, godz. 10:00
Na Wspólnej odc. 2334. Norbert (Michał Malinowski), Bruno (Dawid Czupryński)
Na Wspólnej odc. 2334. Norbert (Michał Malinowski), Bruno (Dawid Czupryński) foto: materiał prasowy

Nie wszyscy chyba wiedzą, że Paweł z serialu "Pierwsza miłość", czyli Michał Malinowski, jest tancerzem! Tańczy z pasji i trenował kilku stylów. aktor jest również członkiem grupy tanecznej i już niedługo przed nim nie lada wyzwanie! Paweł z "Pierwszej miłości" wystąpi już niedługo w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"!

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 18 w Polsacie

Michał Malinowski zaprezentował już kiedyś na małym ekranie swoje "kocie ruchy". W serialu "Na Wspólnej", gdzie gra Norberta, zatańczył niegdyś z kolegami dla pań, w ramach wieczorów panieńskich. I wyszedł naprawdę dobrze! Widać, że aktor potrafi się ruszać. Widzowie serialu "Pierwsza miłość" jeszcze mogli go nie widzieć w takiej odsłonie.

Zobacz: Pierwsza miłość. Marysia podaruje Melce swoje mieszkanie

Okazuje się, że serialowego Pawła od zawsze ciągnęło na parkiet. Tańczył od dziecka: jazz, hip-hop, taniec nowoczesny i w efekcie, jak podaje "Świat Seriali", stał się członkiem grupy tanecznej V3 EDS. Można w internecie znaleźć występy. 26-cio latek był jedną z pierwszych osób, które dołączą w następnym sezonie do programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jeszcze nie wiemy, kim będzie jego partnerka do tańca. Wiemy jednak, że musi być dobra, aby dorównać Michałowi! Pojawiły się sugestie, że jego przewodniczką ma być Agnieszka Kaczorowska..

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: