SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Paweł trafi do szpitala przez Melkę

Pierwsza miłość. Paweł trafi do szpitala przez Melkę

12.10.2016, godz. 15:30
Pierwsza miłość Melka (Ewa Jakubowicz) Paweł (Michał Malinowski)
Pierwsza miłość Melka (Ewa Jakubowicz) Paweł (Michał Malinowski) foto: ATM Grupa

Paweł (Michał Malinowski) będzie chciał pomóc Melce (Ewa Jakubowicz) i narazie się na niebezpieczeństwo w 2356 odcinku serialu "Pierwsza miłość"! Trafi do szpitala pobity przez zbirów od Dragona (Krzysztof Zych). Co stanie się z Pawłem w 2356 odcinku serialu "Pierwsza miłość"?

"Pierwsza miłość" odcinek 2357 - czwartek, 20.10.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Z powodu Melki Paweł zostanie brutalnie pobity w 2356 odcinku serialu "Pierwsza miłość". Chcąc pomóc dziewczynie wpakuje się w niezłe tarapaty. Skończy w bandażach, straci możliwość wylotu do Stanów, będzie miał na karku oszalałego przestępcę i natrętne myśli o więzionej przez psychopatę dziewczynie.

Zobacz: Pierwsza miłość. Wojciech Błach ma apetyt na seks!

Paweł zjawi sie pod mieszkaniem Dragona po psa, którego znalazła Melka. Kiedy stanie przed drzwiami usłyszy krzyczki dziewczyny. Będzie myślał, że jest ofiarą przemocy domowej i nie będzie miał pojęcia, że cała sytuacja jest o wiele bardziej skomplikowana. Później da Melce swój numer telefonu, jednakże Dragon dowie się o tym i napisze w imieniu swojej ofiary smsa do Pawła.

Prawdopodobnie w ten sposób zwabi chłopaka w odpowiednie miejsce. Przestępca nie lubi, jak ktoś wtrąca się w jego sprawy. Ma umowę z Melką i jej się trzyma. W jego mniemaniu nikt nie może się nim interesować. To grozi mu powrotem do więzienia. Będzie się bał konsekwencji i tego, co Paweł może zrobić. Dlatego naśle na niego swoich ludzi. Zbiry brutalnie go pobiją w 2356 odcinku serialu "Pierwsza miłość". Przez to nie poleci do Stanów, gdzie miał kontynować swoje życie i karierę. Jedyne, o czym będzie potrafił myśleć, to Melka.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marysia odnajdzie kryjówkę Dragona i Melki

Dragon jest brutalny i nie odpuszcza. Nie ma poziomu, do którego by sie nie zniżył. Pawłowi nadal będzie groziło niebezpieczeństwo. Czy uda mu się uratować Melkę? Zobaczymy w kolejnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: