SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Paweł i Melka rozstaną się przez Sabinę? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Paweł i Melka rozstaną się przez Sabinę? - ZWIASTUN

03.01.2017, godz. 11:00
Pierwsza miłość Sabina (Urszula Dębska) Paweł (Michał Malinowski)
Pierwsza miłość Sabina (Urszula Dębska) Paweł (Michał Malinowski) foto: ATM Grupa

Szok! Najnowszy zwiastun serialu "Pierwsza miłość" zapowiada problemy w związku Melki (Ewa Jakubowicz) i Pawła (Michał Malinowski)! Wynika z niego również, że dużą rolę w tym wszystkim odegra Sabina (Urszula Dębska). Wszystko wskazuje na to, że zakocha się w Pawle. Dojdą do tego również inne problemy... jak wyjazd związany z ofertą pracy!

"Pierwsza miłość" odcinek 2409 we wtorek, 3.01.2017 o godz. 18.00 w Polsacie

Uczucie Melki i Pawła po raz kolejny zostanie wystawione na próbę. Tym razem nie z powodu intryg Marty (Joanna Jarmołowicz), chociaż to zapewne też nie koniec. Jak wynika z najnowszego zwiastunu serialu "Pierwsza miłość", czekają ich problemy.

Zobacz: Pierwsza miłość. Marysia i Michał wezmą ślub w górach!

- Wiesz, że ma dziewczynę? - mówi Artur (Łukasz Płoszajski) w urywku zwiastunu serialu "Pierwsza miłość" do Sabiny. Dziewczyna załatwi mu pracę w firmie.
- Ale od Pawła się odczep - to kolejna wskazówka, że córka Karola (Karol Starsburger) zacznie kręcić coś z Pawłem. Te słowa padną tym razem z ust Miksera (Błażej Michalski).
- Od Pawła? - spyta zdziwiona.
- Nie udawaj.
Kolejne problemy w związku widać przy rozmowie Melki i Pawła w samochodzie:
- Co jest? - spyta chłopak.
- Nic.
- Czyli rozstajemy się, tak? - spyta. Zapewne chodzi o ofertę pracy, którą złoży mu jego kolega w 2409 odcinku serialu "Pierwsza miłość". Paweł będzie musiał wyjechać, aby mógł rozwijać swoją karierę. Zrobi to? Póki co, jeszcze nie wiadomo. Najwyraźniej, gdy Sabina dowie się o wyjeździe, postara się załatwić zatrudnienie Pawłowi na miejscu. Nie chce, aby wyjechał?

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Pierwszy raz Melki i Pawła w samochodzie

Czy Sabina zakocha się w Pawle? Skoro najbliżsi przyjaciele zaczną zwracać na to uwagę, to ewidentnie coś jest na rzeczy! Pytanie, czy chłopak pozostanie obojętny. W końcu mieszka u niej... Melka może poczuć się zagrożona.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: