SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Paulina Gałązka i Sindre Sandemo wzięli ślub. Aśka i Ted z Pierwszej miłości małżeństwem

Pierwsza miłość. Paulina Gałązka i Sindre Sandemo wzięli ślub. Aśka i Ted z Pierwszej miłości małżeństwem

26.06.2016, godz. 10:00
Pierwsza miłość. Ted (Sindre Sandemo), Aśka (Paulina Gałązka)
Pierwsza miłość. Ted (Sindre Sandemo), Aśka (Paulina Gałązka) foto: ATM Grupa

Sekretny ślub aktorów z serialu "Pierwsza miłość". Tydzień temu Paulina Gałązka (26 l.) i Sindre Sandemo (34 l.), czyli serialowi Aśka i Ted z "Pierwszej miłości" powiedzieli sobie "tak" w Norwegii. Na skromnej uroczystości była tylko najbliższa rodzina i przyjaciele młodej pary. Sindre Sandemo na Facebooku po ślubie z Pauliną Gałązką zamieścił wzruszający wpis.

Ślub Pauliny Gałązki i Sindre Sandemo, gwiazd "Pierwszej miłości", to zapewne spore zaskoczenie dla widzów, którzy nawet nie wiedzieli, że serialowi Aśka i Ted są parą. Aktorzy chronią bowiem swoje życie prywatne, nie pokazują się razem na czerwonym dywanie i nawet na portalach społecznościowych nie chwalą się swoją miłością.

Patrz: Pierwsza miłość. Katarzyna Ankudowicz wychodzi za mąż. Ślub podczas wakacji


Ale prawda jest taka, że aktorzy z "Pierwszej miłość" kochają się prywatnie od kilku lat. Z kolei w serialu nie mają ze sobą nic wspólnego, bo wątki ich bohaterów nie są połączone. Związek Pauliny Gałązki i Sindre Sandemo jest tak poważny, że para zaręczyła się kilka miesięcy temu i rozpoczęła przygotowania do ślubu, który odbył się tydzień temu w Norwegii.

Związek z norweskim aktorem bardzo służy Paulinie Gałązce.  Koledzy z "Pierwszej miłości" zgodnie twierdzą, że odkąd serialowa Aśka poznała Sindre, jest jedną ze szczęśliwszych kobiet na świecie. Czy norweski aktor dzięki niej dostał rolę w "Pierwszej miłości"? Być może. Do obsady serialu dołączył zaledwie kilka miesięcy temu, a Paulina Gałązka gra w "Pierwszej miłości" od prawie trzech lat.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Daria i Błażej zaręczeni - ZWIASTUN

"Dziękuję za najbardziej fantastyczny weekend w moim życiu Paulina! Jesteś moją największą inspiracją i kocham Cię!!!" - napisał Sindre Sandemo na swoim profilu na Facebooku tuż po ślubie z Pauliną Gałązka. Zamieścił też zdjęcie z uroczystości.

Aktorska para z "Pierwszej miłości" wyglądała cudownie w ślubnych stylizacjach. Paulina Gałązka wybrała na tę okazję skromną, kremową suknię ślubną z koronki, a na głowie zamiast welonu miała wianek. Sindre Sandemo miał na sobie jasnoszary garnitur i złotą muszkę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: