SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Patryk Pniewski szczerze o związku z Katarzyną Sawczuk

Pierwsza miłość. Patryk Pniewski szczerze o związku z Katarzyną Sawczuk

15.03.2017, godz. 10:00
Patryk Pniewski, Katarzyna Sawczuk
Patryk Pniewski, Katarzyna Sawczuk foto: Patryk Pniewski /Instagram

Patryk Pniewski grający wraz z Katarzyną Sawczuk w serialu "Pierwsza miłość" zdradził, jak wygląda ich związek "od wewnątrz"! Jak podają media poznali się na planie serialu "Belfer" i są już razem od kilku miesięcy, co potwierdzają zdjęcia na ich profilach na portalach społecznościowych. Co powiedział aktor?

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 18 w Polsacie

Ostatni związek Katarzyna Sawczuk, w którym była z Antonim Królikowskim, rozpadł się podobno z powodu nacisku jego rodziny na jak najszybszy ślub. Uznała wtedy, że 19 lat to zdecydowanie za mało na związek małżeński i para nie rozeszła się zbyt pokojowo... Kiedy poznała Patryka Pniewskiego na planie serialu "Belfer" coś pomiędzy nimi zaiskrzyło i spotykają się już od kilku miesięcy. Aktor z serialu "Pierwsza miłość" zdradził, jak wygląda ich związek od środka.

Zobacz: Pierwsza miłość. Marta oszuka Krystiana! Zerwie z nią?

- Jestem typem zazdrośnika. Faktycznie czasami gul mi skacze odnośnie spraw sercowych. Czasami używam zbyt wulgarnych i mocnych słów, kiedy się zbulwersuję. Potem tego żałuję, ale wolę głośno bluźnić, niż być cichym sukinsynem. Kasia też ma mocny charakter. Mimo wszystko myślę pozytywnie i ufam Kasi, bo na tym zaufaniu staram się budować związek. Po kłótni zazwyczaj przepraszam pierwszy. Jak to bywa w relacjach damsko-męskich, bardzo się staram, żeby emocje szybko opadały - Powiedział Patryk Pniewski w wywiadzie z "Faktem".

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Tola zamorduje Bartka!

Na ich profilach na Instagramie i na Facebooku można bardzo często natrafić na wspólne zdjęcia. Wyglądają na nich na zadowolonych ze swojego towarzystwa.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: