SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Patryk Pniewski pokazał odważne zdjęcie. Fanki zachwycone ciałem aktora

Pierwsza miłość. Patryk Pniewski pokazał odważne zdjęcie. Fanki zachwycone ciałem aktora

05.07.2016, godz. 14:30
Patryk Pniewski
Patryk Pniewski foto:

Patryk Pniewski (25 l.) dzięki roli Krystiana w serialu "Pierwsza miłość" stał się idolem nastolatek. I doskonale wie jak pielęgnować więź, która łączy go z najwierniejszymi fankami. Wystarczy jedno zdjęcie Patryka Pniewskiego na Facebooku czy Instagramie, by jego wielbicielki szalały ze szczęścia. Ostatnio aktor z "Pierwszej miłości" zachwycił fanki odważną fotką półnagiego ciała zaraz po wyjściu spod prysznica. Reakcja internautek była łatwa do przewidzenia.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od września w telewizji Polsat

Patryk Pniewski, młody gwiazdor z "Pierwszej miłości", dobrze wie, że popularność i sława nie są wieczne. Dlatego bardzo dba o to, by na portalach społecznościowych było o nim głośno. Szczególnie podczas wakacji gdy damska część publiczności nie może go oglądać w nowych odcinkach "Pierwszej miłości".

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Melka porwana przez Dragona przed ślubem Marysi i Michała - ZWIASTUN

Aktor stara się zawsze odpowiadać na komentarze internautek, a one dzięki temu czują się wyjątkowe. Szczególnie miłe oczywiście są komplementy, których na jego profilach na Facebooku i Instagramie nie brakuje. Zwłaszcza pod zdjęciami odsłaniającymi to, czego nie widać w "Pierwszej miłości". Ostatnio wybuch euforii fanek Patryka Pniewskiego wywołało jego dość odważne zdjęcie w negliżu.

Serialowy Krystian z "Pierwszej miłości" na Facebooku zapozował w bardzo uwodzicielski sposób, a jego wielbicielki wprost oszalały. Od razu pojawiły się komentarze, że kusi dziewczyny swoim idealnym, seksowym ciałem, że mógłby zrzucić ręcznik zasłaniający intymne rejony jego ciała oraz, że drugiego takiego przystojniaka ze świecą szukać.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Paulina Gałązka i Sindre Sandemo wzięli ślub. Aśka i Ted z Pierwszej miłości małżeństwem

"Wyraz twarzy brzmi tak: No idziesz już? Ile mam na Ciebie czekać słońce :D bo mi zaraz sam ręcznik spadnie..." - napisała jedna z rozmarzonych internautek. A inna dodała: "Po co tam ten ręcznik? Zdejmuj!"
Wszystkie tego typu wyrazy symparii, czy wręcz nawet uwielbienia są dla Patryka Pniewskiego zachętą, by wciąż pokazywać więcej w internecie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: