SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Patryk Pniewski ma dziewczynę

Pierwsza miłość. Patryk Pniewski ma dziewczynę

12.01.2017, godz. 10:00
Patryk Pniewski Kasia Sawczuk
Patryk Pniewski Kasia Sawczuk foto: Instagram

Ostatnim czasem pojawiły się pogłoski o tym, że relacje Patryka Pniewskiego i Katarzyny Sawczuk zaczęły się zacieśniać! Świadczą o tym zdjęcia, które oboje wrzucają na portale społecznościowe oraz wypowiedzi znajomych aktora!

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 18 w Polsacie

Podobno zaiskrzyło pomiędzy nimi na planie serialu "Belfer". Patryk Pniewski znany jest przeważnie z roli Krystiana w serialu "Pierwsza miłość". Młody i przystojny chłopak ma całe mnóstwo fanek, ale najwyraźniej w końcu znalazł kogoś kto sprawia, że jego serce bije szybciej! To Katarzyna Sawczuk, młoda aktorka i piosenkarka. Jak podają media, dużo mówi się o tym, że oboje bardzo się ze sobą zżyli i uwielbiają ze sobą rozmawiać.

Zobacz: Pierwsza miłość. Krystian i Melka zamieszkają razem

- Odkryli, że mają wspólne pasje. Zaczęło się od przyjaźni, ale wszystko idzie w kierunku poważniejszego związku. Między nimi iskrzy, ale nie chcą jeszcze mówić o sobie jako o parze. Kasia dzięki Patrykowi nie myśli już o Antku, bo jednak ta porażka długo w niej siedziała - powiedział gazecie "Fakt" jeden ze znajomych Patryka Pniewskiego. Teraz on i Kasia zapewne nagrywają już sceny do serialu "Barwy szczęścia", do którego Patryk niedawno dołączył. Odcinki z jego udziałem pojawią się dopiero za jakiś czas.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: