SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość, ostatni odcinek 2517: Sabina nie przeżyje postrzału?

Pierwsza miłość, ostatni odcinek 2517: Sabina nie przeżyje postrzału?

08.06.2017, godz. 16:30
Pierwsza miłość odcinek 2517, Aleksander (Tomasz Mandes), Sabina (Urszula Dębska)
Sabina osłoniła Aleksa własnym ciałem. foto: ATM Grupa

W 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość" dojdzie do strzelaniny w Kulczycki Corporation! Ojciec Aleksandra (Tomasz Mandes) wyjmie broń na bankiecie. Jedynie Sabina (Urszula Dębska) zda sobie sprawę ze śmiertelnego niebezpieczeństwa. W 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Wekslerówna zasłoni ukochanego własnym ciałem!

"Pierwsza miłość" odcinek 2517 w czwartek, 8.06.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

W 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Sabina i Artur (Łukasz Płoszajski) przygotują Aleksandrowi niespodziankę. Wekslerówna pod pretekstem namówi ukochanego do wcześniejszego wyjścia do pracy. Na miejscu Kulczycki z poważną miną wręczy Koniecznemu papiery. Zaskoczony Aleksander w 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zostanie mianowany członkiem zarządu Kulczycki Corporation. Następnie, już współwłaściciele, poinformują go o nadchodzącym bankiecie. Kiedy w 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Sabina i Alekander będą wchodzili na wieczorne przyjęcie, blondynka wyzna ukochanemu, że w życiu nie była tak szczęśliwa.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 2517: Ojciec zamorduje Aleksa

Po wygłoszeniu mowy przez Artura, przyjdzie czas na wysłuchanie kilku słów Aleksandra. Wszystkie oczy obecnych na bankiecie osób będą skierowane na nowego członka zarządu firmy. Wtedy już ojciec Koniecznego będzie przy wejściu obserwował całe zajście. Aleksander zacznie swoje przemówienie. Kiedy w 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość" powie, że nigdy by się nie spodziewał spotkania na drodze tak dobrych ludzi oraz, że traktuje ich jak rodzinę, w Matejce coś pęknie.

Wtedy w 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Sabina zauważy ojca swojego ukochanego, celującego z broni w stronę syna. Prezes konkurencyjnej korporacji odda trzy strzały, lecz zanim którykolwiek sięgnie tłumu, Sabina zasłoni Aleksandra własnym ciałem. Czy Wekslerówna przeżyje strzelaninę w 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość"? Przekonamy się dopiero po wakacjach, jednakże z przesłanek podanych przez "Świat Seriali" wynika, że tej nocy nikt nie zginie. Trzymamy kciuki, aby okazało się to prawdą!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: