SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2509 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2509 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

29.05.2017, godz. 17:59
Pierwsza miłość odcinek 2404, Aśka (Paulina Gałązka), Tymoteusz (Piotr Gawron-Jedlikowski), Aneta (Maria Pakulnis)
Pierwsza miłość odcinek 2404, Aśka (Paulina Gałązka), Tymoteusz (Piotr Gawron-Jedlikowski), Aneta (Maria Pakulnis) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2509 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2509 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2509 premiera w telewizji Polsat w poniedziałek, 29.05.2017, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2509 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2509 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2509 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2509 - streszczenie, co się wydarzy?

Asia (Paulina Gałązka) z Tymkiem (Piotr Gawron-Jedlikowski) idą do domu Gosi i proszą ją, by zeznawała przeciwko Bogumiłowi (Bronisław Wrocławski). Po ich wizycie dziewczyna zostaje porwana. Marysia (Aneta Zając) korzysta z zaproszenia koleżanki i idzie na studencką imprezę. Nieodpowiedzialne zachowanie Olka (Krzysztof Wieszczek) sprawia, że Anna (Agnieszka Suchora) postanawia zwolnić go z pracy w świetlicy. Jej decyzja doprowadza do kłótni między Sewerynem i Śmiałkiem (Paweł Okoński). Ku rozpaczy Kazanowej (Elżbieta Romanowska) jej ślub również stoi pod znakiem zapytania.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: