SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2508 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2508 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

26.05.2017, godz. 17:59
Pierwsza miłość odcinek 2508, Wiktoria (Halszka Lehman), Olek (Krzysztof Wieszczek), Emilka (Anna Ilczuk)
Pierwsza miłość odcinek 2508, Wiktoria (Halszka Lehman), Olek (Krzysztof Wieszczek), Emilka (Anna Ilczuk) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2508 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2508 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2508 premiera w telewizji Polsat w piątek, 26.05.2017, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2508 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2508 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2508 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2508 - streszczenie, co się wydarzy?

Po udanej zabawie Wiktoria (Halszka Lehman) z Emilką (Anna Ilczuk) wracają rano do domu, gdzie czeka na nich pijany Olek (Krzysztof Wieszczek). Kierowany zazdrością nie panuje nad sobą i robi narzeczonej awanturę, podczas której dochodzi do przepychanki. Cała wieś jest zbulwersowana jego agresywnym zachowaniem. W efekcie ślub zostaje odwołany. Przed wyjazdem na kurs Melka (Ewa Jakubowicz) organizuje imprezę pożegnalną dla przyjaciół. Aśce (Paulina Gałązka) udaje się umówić z Gosią na spotkanie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: