SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2505 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2505 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

23.05.2017, godz. 17:59
Pierwsza miłość odcinek 2404, Aśka (Paulina Gałązka), Tymoteusz (Piotr Gawron-Jedlikowski), Aneta (Maria Pakulnis)
Pierwsza miłość odcinek 2404, Aśka (Paulina Gałązka), Tymoteusz (Piotr Gawron-Jedlikowski), Aneta (Maria Pakulnis) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2505 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2505 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2505 premiera w telewizji Polsat we wtorek, 23.05.2017, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2505 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2505 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2505 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2505 - streszczenie, co się wydarzy?

Melka (Ewa Jakubowicz) prosi Marysię (Aneta Zając), aby nie przeszkadzała jej w zrealizowaniu swojego marzenia. Dziewczyna postanawia wyjechać z Wrocławia na kurs przygotowawczy do rekrutacji w policji. Majka również dzielnie stawia czoło przeciwnościom - mimo niechęci ze strony studentek i swojego wykładowcy, postanawia nie rezygnować z nauki i bierze udział w konkursie organizowanym na uczelni. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie skradzionych obrazów. Oprócz Anety (Maria Pakulnis), za udział w przestępstwie zostaje zatrzymana również Aśka (Paulina Gałązka).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: