SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2440 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2440 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

15.02.2017, godz. 17:59
Pierwsza miłość Marysia (Aneta Zając) Melka (Ewa Jakubowicz) Paweł (Michał Malinowski) Dominika (Maria Szafirska)
Pierwsza miłość Marysia (Aneta Zając) Melka (Ewa Jakubowicz) Paweł (Michał Malinowski) Dominika (Maria Szafirska) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2440 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2440 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2440 premiera w telewizji Polsat w środę, 15.02.2017, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2440 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2440 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2440 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2440 - streszczenie, co się wydarzy?

 

Wojtek (Piotr Głowacki) wyjeżdża do Egiptu, mimo sprzeciwu Malwiny (Agnieszka Wielgosz), która bezskutecznie usiłuje się z nim skontaktować. Radek (Mateusz Banasiuk) i Jowita (Joanna Opozda) chcą się wyprowadzić od Kaśki (Misiek Koterski). Nie wiedzą jednak, jak przekazać tę informację załamanemu utratą pracy przyjacielowi. Dominika (Maria Szafirska) opowiada Melce (Ewa Jakubowicz)  historie z domu dziecka, które przeżyła wspólnie z Pawłem (Michał Malinowski). Melka staje się coraz bardziej zazdrosna o byłą dziewczynę swojego chłopaka.

 

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: