SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2390 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2390 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

06.12.2016, godz. 17:59
Pierwsza miłość odcinek 2389 Beata (Katarzyna Ankudowicz) Jeremi (Dominik Kowalczyk) Lew (Marcin Krawczyk)
Pierwsza miłość odcinek 2389 Beata (Katarzyna Ankudowicz) Jeremi (Dominik Kowalczyk) Lew (Marcin Krawczyk) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2390 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2390 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2390 premiera w telewizji Polsat we wtorek, 06.12.2016, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2390 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2390 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2390 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2390 - streszczenie, co się wydarzy?

Jowita (Joanna Opozda) odbiera wyniki testu na ojcostwo. Badaniami żywo zainteresowana jest również Ingrid oraz Ted (Sindre Sandemo). Na jego polecenie Wereszko odwiedza pracownika kliniki. Lew (Marcin Krawczyk) prosi Beatę (Katarzyna Ankudowicz) o wybaczenie. Krystian (Patryk Pniewsski) podejrzewa, że to Ewa ukradła jego pieniądze. Olek (Krzysztof Wieszczek) pomaga Sewerynowi (Mirosław Kropielnicki) przygotować romantyczną niespodziankę dla Kazanowej (Elżbieta Romanowska).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: