SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2364 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2364 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

31.10.2016, godz. 17:59
Pierwsza miłość. Luiza (Klaudia Halejcio), Ola (Dominika Kojro), Mikser (Błażej Michalski), Sabina (Urszula Dębska), Błażej (Paweł Krucz)
Pierwsza miłość. Luiza (Klaudia Halejcio), Ola (Dominika Kojro), Mikser (Błażej Michalski), Sabina (Urszula Dębska), Błażej (Paweł Krucz) foto:

"Pierwsza miłość" odcinek 2364 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2364 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2364 premiera w telewizji Polsat w poniedziałek, 31.10.2016, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2364 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2364 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2364 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2364 - streszczenie, co się wydarzy?

Olek (Krzysztof Wieszczek) chce naprawić wyrządzoną wujkowi przykrość i wspólnie z proboszczem umawiają Seweryna (Mirosław Kropielnicki) i Kazanową (Elżbieta Romanowska) na randkę w ciemno. Przyjaciele Seweryna opacznie rozumieją intencje Olka i postanawiają się na nim zemścić. W czasie pobytu na Mazurach Ola (Ewa Jakubowicz) wciąż rywalizuje z Luizą (Klaudia Halejcio) o Miksera (Błażej Mchalski). Między dziewczynami dochodzi do kłótni, która kończy się niebezpiecznym wypadkiem. Tymczasem obrażona Daria (Angelika Kujawiak) postanawia wrócić do domu. Spotyka się z prawnikiem, który doradza jej, aby założyła własną działalność, pozbawiając wspólniczkę praw do jej własności intelektualnej.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: