SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2298 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2298 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

12.05.2016, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Piasecki (Robert Wrzosek), Wilk (Piotr Biedroń), Zbyszek (Mariusz Zaniewski), Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość. Piasecki (Robert Wrzosek), Wilk (Piotr Biedroń), Zbyszek (Mariusz Zaniewski), Michał (Wojciech Błach) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2298 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2298 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2298 premiera w telewizji Polsat w piątek, 13.05.2016, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2298 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2298 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2298 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2298 - streszczenie, co się wydarzy?

Usłyszana w radiu informacja o zatrzymaniu porywaczy daje Kindze (Aleksandra Zienkiewicz) nadzieję na odzyskanie syna. Okazuje się jednak, że policja poszukuje teraz Artura (Łukasz Płoszajski). Marysia (Aneta Zając) bezskutecznie próbuje zgłosić na policji zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Zbyszka (Mariusz Zaniewski). Tymczasem mężczyźnie udaje się odnaleźć Ewę (Ewa Gawryluk) w hotelu. Emilka (Anna Ilczuk) dyscyplinuje Malwinę (Agnieszka Wielgosz) i żąda, by przeprosiła Annę (Agnieszka Suchora). Oprócz rodziny Śmiałka (Paweł Okoński) część mieszkańców Wadlewa również staje po stronie Anny.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: