SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2297 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2297 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

11.05.2016, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach) foto: ATM Grupa/ Youtube

"Pierwsza miłość" odcinek 2297 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2297 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2297 premiera w telewizji Polsat w czwartek, 12.05.2016, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2297 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2297 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2297 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2297 - streszczenie, co się wydarzy?

Artur (Łukasz Płoszajski) próbuje przekupić porywacza, by wystawił mu swojego szefa. Gdy wspólnie z Karolem (Karol Strasburger) przyjeżdżają na umówione miejsce, niespodziewanie zjawia się tam policja.

Marysia (Aneta Zając) i Ewa (Ewa Gawryluk) spotykają się z prawnikiem. Chcą się dowiedzieć, jakie są szanse na to, aby Zbyszek (Mariusz Zaniewski) trafił za kratki. Tymczasem pewny swego zwycięstwa Zbyszek zjawia się u Michała (Wojciech Błach) w szpitalu. Jego wizyta kończy się interwencją lekarza. Malwina (Agnieszka Wielgosz) wymyśla nowy sposób, aby oczernić Annę (Agnieszka Suchora) przed mieszkańcami wsi.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: