SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2291 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2291 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

03.05.2016, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2291 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2291 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2291 premiera w telewizji Polsat w środę, 4.05.2016, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2291 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2290 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2291 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2291 - streszczenie, co się wydarzy?

Po bójce ze Zbyszkiem (Mariusz Zaniewski) nieprzytomny Michał (Wojciech Błach) trafia do szpitala. Ewa (Ewa Gawryluk) i Krystian (Patryk Pniewski) postanawiają zgłosić sprawę na policję.

W willi Teda (Sindre Sandemo) Radek (Mateusz Banasiuk) spotyka Jowitę (Joanna Opozda). Chłopak nie wierzy jej słowom, że przebywa tam z własnej woli. Kiedy po nią wraca, razem z Błażejem (Błażej Krucz) zostają uwięzieni przez Teda.

Malwina (Agnieszka Wielgosz) opowiada przejmujące grozą plotki na temat Anny. Jej opowieści oraz znaleziony przez Mirka artykuł w gazecie wzbudzają niepokój również u Śmiałka (Paweł Okoński).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: