SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2290 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2290 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

29.04.2016, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2290 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2290 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2290 premiera w telewizji Polsat we wtorek, 3.05.2016, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2290 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2290 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2290 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2290 - streszczenie, co się wydarzy?

Michał (Wojciech Błach) i Krystian (Patryk Pniewski) szukają Ewy (Ewa Gawryluk), która zniknęła w trakcie załatwiania powierzonych jej przez Marysię (Aneta Zając) spraw. Odnajdują ją w barze w towarzystwie Zbyszka (Mariusz Zaniewski). Między mężczyznami dochodzi do bójki.

Poszukując Stanisława (Stanisław Jaskułka), który od dłuższego czasu nie daje znaku życia, Radek (Mateusz Banasiuk) z Błażejem (Błażej Krucz) docierają do willi Teda (Sindre Sandemo). Konflikt między Katarzyną (Karolina Chapko) i Kaśką (Misiek K0terski) narasta. Bartek (Rafał Kwietniewski) doradza im, aby skorzystali z pomocy grupy wsparcia dla osób uzależnionych.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: