SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2287 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2287 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

26.04.2016, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Tomek (Oskar Wojciechowski), Antoni (Michał Breitenwald)
Pierwsza miłość. Tomek (Oskar Wojciechowski), Antoni (Michał Breitenwald) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2287 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2287 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2287 premiera w telewizji Polsat w środę, 27.04.2016, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2287 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2287 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2287 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2287 - streszczenie, co się wydarzy?

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Artur (Łukasz Płoszajski) w towarzystwie policji przeczesują miejscowość Klutajny w poszukiwaniu Tomka (Oskar Wojciechowski). Tymczasem nieznajomy mężczyzna Antoni (Michał Breitenwald) obiecuje chłopcu, że zawiezie go do rodziców w zamian za oferowaną nagrodę.

By potwierdzić arystokratyczne pochodzenie Anny, Śmiałek  (Paweł Okoński) proponuje, że sprawdzi autentyczność odziedziczonej przez nią biżuterii. Najlepszym "ekspertem" w tej dziedzinie okazuje się Malwina (Agnieszka Wielgosz).

Podczas ucieczki z Radkiem (Mateusz Banasiuk) Jowita (Joanna Opozda) po raz kolejny znika bez śladu. Ted (Sindre Sandemo) przekonuje Zielińskiego, że tym razem wystawiła ich obu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: