SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2269 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2269 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

31.03.2016, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Tola (Anna Gzyra)
Pierwsza miłość. Tola (Anna Gzyra) foto: ATM Grupa/ Youtube

"Pierwsza miłość" odcinek 2269 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2269 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2269 premiera w telewizji Polsat w piątek, 1.04.2016, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2269 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2269 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2269 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2269 - streszczenie, co się wydarzy?


Po artykule dotyczącym domniemanego związku ze znanym aktorem Beata (Katarzyna Ankudowicz) poznaje ciemne strony sławy. Gdy sam bohater zamieszania pojawia się w barze, dziewczyna liczy na wsparcie z jego strony.

Za namową Bartka (Rafał Kwietniewski) Tola (Anna Gzyra) udaje się do specjalisty, by sprawdził, czy jej ciąża przebiega prawidłowo. Diagnoza lekarza okazuje się szokująca.

Melka (Ewa Jakubowicz) nie przyjmuje od Marty (Joanna Jarmołowicz) prezentu, który ta daje jej w dowód wdzięczności za pomoc w znalezieniu pracy. Oskarżona o nieuczciwość Marta szuka pocieszenia u Krystiana (Patryk Pniewski).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: