SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2265 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2265 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

25.03.2016, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda), Kaśka (Misiek Koterski), Sabina (Urszula Dębska)
Pierwsza miłość. Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda), Kaśka (Misiek Koterski), Sabina (Urszula Dębska) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2265 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2265 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2265 premiera w telewizji Polsat w poniedziałek, 28.03.2016, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2265 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2265 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2265 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2265  - streszczenie, co się wydarzy?

Zaangażowanie Darii (Angelika Kujawiak) w pracę z Wekslerem (Karol Strasburger) staje się powodem ciągłych kłótni z Błażejem (Paweł Krucz). Radek (Mateusz Banasiuk) czuje się gotowy na nowy związek i postanawia pozbyć się pamiątek po byłej dziewczynie.

Tymczasem Jowita (Joanna Opozda), nie widząc dla siebie miejsca w gronie dawnych przyjaciół, postanawia wyjechać. Gdy Kaśka (Misiek Koterski) próbuje odwieść ją od tego zamiaru, w jego mieszkaniu niespodziewanie pojawiają się Radek i Sabina (Urszula Dębska). Pomoc i wsparcie udzielane przez Kaśkę Jowicie zaczyna poważnie zagrażać jego związkowi z Katarzyną (Karolina Chapko).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: