SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2262 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2262 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

22.03.2016, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda), Kaśka (Misiek Koterski), Sabina (Urszula Dębska)
Pierwsza miłość. Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda), Kaśka (Misiek Koterski), Sabina (Urszula Dębska) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2262 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2262 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2262 premiera w telewizji Polsat w środę, 23.03.2016, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2262 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2262 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2262 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2262  - streszczenie, co się wydarzy?

Po nieudanej randce Aśka (Paulina Gałązka) za wszelką cenę pragnie spotkać się jeszcze raz z Adrianem (Jacek Kopczyński). W tym celu ponownie zamierza zmienić swoją tożsamość.

Kaśka (Misiek Koterski) nie ma odwagi powiedzieć Radkowi (Mateusz Banasiuk) o liściku od Jowity (Joanna Opozda). Rezygnuje ze spędzenia wspólnego wieczoru z Katarzyną (Karolina Chapko) i idzie na spotkanie z przyjaciółką.

Marysia (Aneta Zając) i Michał (Wojciech Błach) dla zabawy dzwonią do telewizyjnej wróżki i z uśmiechem podchodzą do jej przepowiedni.

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) zamierza powiedzieć Emilce (Anna Ilczuk) o swoich podejrzeniach, że to Bartek (Rafał Kwietniewski) jest ojcem dziecka Toli (Anna Gzyra).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: