SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2245 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2245 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

26.02.2016, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Tola (Anna Gzyra)
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Tola (Anna Gzyra) foto: AKPA/ ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2245 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2245 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2245 premiera w telewizji Polsat w poniedziałek, 29.02.2016, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2245 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2245 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2245 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2245  - streszczenie, co się wydarzy?

Intryga Krystiana (Patryk Pniewski) i Melki (Ewa Jakubowicz) nie przyniosła oczekiwanego efektu. Michał (Wojciech Błach) wyładowuje swoją frustrację na synu oraz na Ewie (Ewa Jakubowicz).

Po rozmowie z Arturem (Łukasz Płoszajski) Przemek (Przemysław Bluszcz) składa wypowiedzenie w pracy. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) obwinia męża za zaistniałą sytuację. W odpowiedzi na chłodne traktowanie przez żonę Żukowski wdaje się w romans.

Sabina (Urszula Dębska), Radek (Mateusz Banasiuk) i Karol (Karol Strasburger) próbują znaleźć produkt, który zapewniłby rozwój ich firmie. Do współpracy zapraszają Darię, która może im pomóc w opracowaniu formuły nowego środka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: