SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2232 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2232 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

09.02.2016, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Krzyś (Mariusz Jakus), Romuś (Grzegorz Skrzecz), Karol Weksler (Karol Strasburger), Andrzej (Jerzy Bończak), Sabina (Urszula Dębska)
Pierwsza miłość. Krzyś (Mariusz Jakus), Romuś (Grzegorz Skrzecz), Karol Weksler (Karol Strasburger), Andrzej (Jerzy Bończak), Sabina (Urszula Dębska) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

"Pierwsza miłość" odcinek 2232 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2232 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2232 premiera w telewizji Polsat w środę, 10.02.2016, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2232 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2232 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2232 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2232 - streszczenie, co się wydarzy?


Michał (Wojciech Błach) nie pamięta, jak zakończył się wspólny wieczór z Ewą (Ewa Gawryluk). Załamany próbuje się dowiedzieć od niej, czy do czegoś między nimi doszło. Tymczasem Marysia (Aneta Zając) planuje kolejną wspólną kolację.

Karol (Karol Strasburger) z niedowierzaniem słucha wywodów Andrzeja (Jerzy Bończak) na temat jego planów. Igor (Rafał Mohr) przygotował dla Sabiny (Urszula Dębska) ciekawą niespodziankę.

Wciąż zazdrosny Artur (Łukasz Płoszajski) próbuje przeszkodzić żonie w spotkaniu z Przemkiem (Przemysław Bluszcz). Tymczasem mężczyzna dobrze bawi się w towarzystwie Beaty (Katarzyna Ankudowicz).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: