SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2230 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2230 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

05.02.2016, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Krzyś (Mariusz Jakus), Romuś (Grzegorz Skrzecz), Karol Weksler (Karol Strasburger), Andrzej (Jerzy Bończak), Sabina (Urszula Dębska)
Pierwsza miłość. Krzyś (Mariusz Jakus), Romuś (Grzegorz Skrzecz), Karol Weksler (Karol Strasburger), Andrzej (Jerzy Bończak), Sabina (Urszula Dębska) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2230 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2230 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2230 premiera w telewizji Polsat w poniedziałek, 8.02.2016, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2230 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2230 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2230 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2230 - streszczenie, co się wydarzy?

Karol (Karol Strasburger) jest przekonany, że tylko pozbycie się Andrzeja (Jerzy Bończak) zagwarantuje bezpieczeństwo jego rodzinie. Postanawia wykraść broń z domu Grażyny (Grażyna Wolszczak) i umówić się z nim na spotkanie.

Tymczasem Radek (Mateusz Banasiuk), by zapewnić ochronę Sabinie (Urszula Dębska), ukrywa ją w mieszkaniu Beaty (Katarzyna Ankudowicz).

Wojtek (Piotr Głowacki) wpada w ręce Skowronka (Hubert Urbański), który mści się na nim za poniesione straty.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: