SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2222 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2222 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

26.01.2016, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Dominik (Tomasz Włosok), Melka (Ewa Jakubowicz)
Pierwsza miłość. Dominik (Tomasz Włosok), Melka (Ewa Jakubowicz) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2222 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2222 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2222 premiera w telewizji Polsat w środę, 27.01.2016, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2222 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2222 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2222 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2222 - streszczenie, co się wydarzy?


Beata (Katarzyna Ankudowicz) doradza Kaśce (Misiek Koterski), by wziął udział w debacie politycznej. By zdobyć serce Katarzyny (Karolina Chapko), musi ją przegrać. Niestety, wygłoszone przez niego przemówienie przynosi efekt odwrotny do zamierzonego.

Sabina (Urszula Dębska) znajduje w swoim mieszkaniu kamerę. Karol (Karol Strasburger) podejrzewa, że zainstalował ją Andrzej (Jerzy Bończak). Przerażony Weksler prosi Grzegorza (Jan Jankowski) o zapewnienie ochrony jego córce.

Przygnębiona Melka (Ewa Jakubowicz) zwierza się Dominikowi (Tomasz Włosok) ze swoich obaw. Chłopak próbują ją pocieszyć i oferuje swoją pomoc. Wieczorem wspólnie przygotowują kolację w domu dziewczyny.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: