SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2217 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2217 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

19.01.2016, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Natan (Krzysztof Kwiatkowski), Grażyna (Grażyna Wolszczak), Karol Weksler (Karol Strasburger), Grzegorz (Jan Jankowski)
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Natan (Krzysztof Kwiatkowski), Grażyna (Grażyna Wolszczak), Karol Weksler (Karol Strasburger), Grzegorz (Jan Jankowski) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2217 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2217 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2217 premiera w telewizji Polsat w środę, 20.01.2016, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2217 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2217 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2217 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2217 - streszczenie, co się wydarzy?

Wychodzi na jaw, że Sabina (Urszula Dębska) korespondowała z Igorem (Rafał Mohr). Karol (Karol Strasburger) robi jej z tego powodu awanturę. Poirytowany zachowaniem córki nie pozwala jej na spotkanie z Radkiem (Mateusz Banasiuk), którego zrozpaczona dziewczyna prosiła o wizytę.

W Barbarianie zraniony postawą Pauliny (Julia Pogrebińska) Norbert (Łukasz Konopka) wyżala się Bartkowi (Rafał Kwietniewski). Zza baru bacznie obserwuje go Beata (Katarzyna Ankudowicz), która wciąż ma nadzieję, że uda jej się bliżej poznać Sobolewskiego.

Po wspólnej kolacji Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) idzie z joginem na spacer. W efekcie bardzo późno wraca do domu. Nie podoba się to Arturowi (Łukasz Płoszajski), który liczył na wieczór z żoną.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: