SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2210 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2210 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

08.01.2016, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Norbert (Łukasz Konopka), Paulina (Julia Pogrebińska)
Pierwsza miłość. Norbert (Łukasz Konopka), Paulina (Julia Pogrebińska) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2210 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2210 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2210 premiera w telewizji Polsat w poniedziałek, 11.01.2016, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2210 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2210 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2210 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2210 - streszczenie, co się wydarzy?

Emilka (Anna Ilczuk) planuje wytoczyć Skowronkowi (Hubert Urbański) proces, przedtem jednak chce zasięgnąć porady prawnika. Pozostali mieszkańcy Wadlewa wspólnie próbują wymyślić plan B. Tymczasem Norbert (Łukasz Konopka), który wciąż kocha Paulinę (Julia Pogrebińska), stara się odbudować związek z byłą żoną.

Melka (Ewa Jakubowicz), za namową Marysi (Aneta Zając), decyduje się na spotkanie z Krystianem (Patryk Pniewski). Zadowolony z siebie chłopak wierzy, że uda mu się naprawić stosunki z ukochaną.

Artur (Łukasz Płoszajski) dowiaduje się od parkingowego o dzikim lokatorze przebywającym w klubie fitness. Żąda od Miksera (Błażej Michalski) i Darii (Andżelika Kujawiak) wyjaśnień.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: