SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2208 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2208 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

05.01.2016, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Natan (Krzysztof Kwiatkowski), Grażyna (Grażyna Wolszczak), Karol Weksler (Karol Strasburger), Grzegorz (Jan Jankowski)
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Natan (Krzysztof Kwiatkowski), Grażyna (Grażyna Wolszczak), Karol Weksler (Karol Strasburger), Grzegorz (Jan Jankowski) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2208 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2208 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2208 premiera w telewizji Polsat w czwartek, 7.01.2016, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2208 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2208 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2208 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2208 - streszczenie, co się wydarzy?

Sabina (Urszula Dębska) otrzymuje wezwanie do sądu na ogłoszenie wyroku. Liczy, że zostanie uniewinniona. Chciałaby uczcić zwycięstwo w gronie wspólników. Po awanturze, jaką zrobił Natan (Krzysztof Kwiatkowski), Radek (Mateusz Banasiuk) wie, że musi się wyprowadzić z mieszkania Wekslerów. Pyta Miksera (Błażej Michalski), czy mógłby przenocować w klubie Kingi (Aleksandra Zienkiewicz).

Katarzyna (Karolina Chapko) nie sprawdziła się ostatnio w roli organizatora mityngu. Po porażce zdobywa się na odwagę, by przeciwstawić się prezesowi partii.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: