SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2206 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2206 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

31.12.2015, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość. Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2206 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2206 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2206 premiera w telewizji Polsat w poniedziałek, 4.01.2016, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2206 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2206 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2206 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2206 - streszczenie, co się wydarzy?

Ewa (Ewa Gawryluk) próbuje zniechęcić syna do Melki (Ewa Jakubowicz). Krystian (Patryk Pniewski) nie daje jednak za wygraną i wciąż próbuje wzbudzić w ukochanej zazdrość. Urządzona przez niego impreza pod oknami dziewczyny kończy się interwencją straży miejskiej.

Emilka (Anna Ilczuk) organizuje we wsi spotkanie i próbuje uświadomić mieszkańcom Wadlewa, by nie bagatelizowali sprawy długów u Skowronka (Hubert Urbański). Na zebranie przyjeżdża nieoczekiwanie Beata (Katarzyna Ankudowicz). Jej wystąpienie przełamuje obiekcje obecnych. Na spotkaniu pojawia się również sprawca zamieszania Damian i wręcza wszystkim tajemnicze koperty.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: