SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2203 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2203 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

28.12.2015, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Przemek (Przemysław Bluszcz), Artur (Łukasz Płoszajski)
Pierwsza miłość. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Przemek (Przemysław Bluszcz), Artur (Łukasz Płoszajski) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2203 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2203 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2203 premiera w telewizji Polsat we wtorek, 29.12.2015, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2203 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2203 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2203 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2203 - streszczenie, co się wydarzy?

Artur (Łukasz Płoszajski) geście dobrej woli zaprasza Przemka (Przemysław Bluszcz) na kolację. Potrawy, które przygotował, nie trafiają jednak w gust jogina. Między mężczyznami dochodzi do nieprzyjemnej wymiany zdań.

Pobity Radek (Mateusz Banasiuk) dociera do Barbariana. Beata natychmiast zawiadamia o wszystkim Sabinę (Urszula Dębska) która przyjeżdża do baru. Zieliński wyznaje córce Wekslera miłość. Gdy stan chłopaka się pogarsza, Mikser (Błażej Michalski) postanawia zabrać go do szpitala i przekazać pod opiekę Natana. Tymczasem Andrzej (Jerzy Bończak) z ochroniarzami obserwują, co się dzieje w mieszkaniu Sabiny.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: