SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2193 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2193 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

10.12.2015, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Karol Weksler (Karol Strasburger), Andrzej (Jerzy Bończak)
Pierwsza miłość. Karol Weksler (Karol Strasburger), Andrzej (Jerzy Bończak) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2193 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2193 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2193 premiera w telewizji Polsat w piątek, 11.12.2015, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2193 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2193 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2193 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2193 - streszczenie, co się wydarzy?


Radek (Mateusz Banasiuk) odwiedza Kaśkę (Misiek Koterski). On z kolei chciałby podzielić się szczęśliwą nowiną z resztą paczki i udowodnić przyjacielowi, że wszyscy na niego czekają. Jego powrót nie robi jednak wielkiego wrażenia na innych.

W Barbarianie Artur (Łukasz Płoszajski) zwierza się Beacie (Katarzyna Ankudowicz). Dziewczyna udziela mu kilku trafnych rad dotyczących jego związku z Kingą (Aleksandra Zienkiewicz). Tymczasem sama kolejny raz pada ofiarą podejrzeń ze strony Luizy (Klaudia Halejcio).

Karol (Karol Strasburger) i Andrzej (Jerzy Bończak) po zakrapianym alkoholem spotkaniu budzą się nad ranem związani i zakneblowani. Podejrzewają, że stoi za tym Igor (Rafał Mohr).

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: