SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2191 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2191 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

08.12.2015, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Krystian (Patryk Pniewski), Michał (Wojciech Błach), Ewa (Ewa Gawryluk)
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Krystian (Patryk Pniewski), Michał (Wojciech Błach), Ewa (Ewa Gawryluk) foto: ATM Grupa/ Youtube

"Pierwsza miłość" odcinek 2191 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2191 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2191 premiera w telewizji Polsat w środę, 9.12.2015, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2191 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2191 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2191 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2191 - streszczenie, co się wydarzy?

Emilka (Anna Ilczuk) wciąż stara się zmobilizować mieszkańców Wadlewa do wystąpienia przeciwko Skowronkowi (Hubert Urbański). Oni jednak bojkotują zorganizowane przez nią zebranie. Kobieta próbuje również zapobiec szerzeniu się złośliwych uwag na temat udziału proboszcza w nieuczciwych interesach.

Karol (Karol Strasburger), Sabina (Urszula Dębska) i Radek (Mateusz Banasiuk) nie potrafią dojść do porozumienia w sprawie rodzaju prowadzonej przez nich działalności.

Krystian (Patryk Pniewski) i Michał (Wojciech Błach) próbują na nowo poukładać sobie życie bez Ewy (Ewa Gawryluk). Tymczasem kobieta pragnie odzyskać miłość syna.

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: