SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2183 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2183 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

26.11.2015, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Ewa (Ewa Gawryluk), Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość. Ewa (Ewa Gawryluk), Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2183 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2183 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2183 premiera w telewizji Polsat w piątek, 27.11.2015, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2183 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2183 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2183 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2183 - streszczenie, co się wydarzy?

Celina (Grażyna Zielińska) zapewnia Śmiałka (Paweł Okoński) o szczerych intencjach Wojtka (Piotr Głowacki) w niesieniu pomocy potrzebującym mieszkańcom Wadlewa. Marian, będący pod wrażeniem jej słów, decyduje się wziąć u niego pożyczkę. Treść umowy, którą podpisuje, nie jest jednak korzystna dla kredytobiorców.

Tymczasem Łazanek (Marek Pyś) próbuje odzyskać swój rower. Michał (Wojciech Błach) wciąż nie ufa Ewie (Ewa Gawryluk). Zwierza się Marysi (Aneta Zając), że zadzwonił do tajemniczej Leokadii (Halina Skoczyńska), by się z nią umówić na spotkanie. Niestety, matka Krystiana (Patryk Pniewski) o wszystkim się dowiaduje.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: