SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2182 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2182 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

25.11.2015, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Karol Weksler (Karol Strasburger), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość. Karol Weksler (Karol Strasburger), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2182 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2182 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2182 premiera w telewizji Polsat w czwartek, 26.11.2015, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2182 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2182 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2182 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2182 - streszczenie, co się wydarzy?

Kiedy Karol (Karol Strasburger) dowiaduje się, że to Radek (Mateusz Banasiuk) ukradł jego auto, wycofuje zarzut kradzieży i proponuje mu współpracę. Decyzja ta nie podoba się Sabinie (Urszula Dębska), która jest sceptycznie nastawiona do Zielińskiego.

Michał (Wojciech Błach) staje się coraz bardziej podejrzliwy w stosunku do Ewy (Ewa Gawryluk). Postanawia przejrzeć historię połączeń w jej telefonie, by poznać prawdziwy powód pobytu kobiety w Polsce.

Norbert (Łukasz Konopka) wyraźnie daje odczuć Paulinie (Julia Pogrebińska) swoje niezadowolenie z powodu wizyty Wojtka (Piotr Głowacki). Ona traktuje to jak napaść na swoją niezależność.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: