SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2171 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2171 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

10.11.2015, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Karol Weksler (Karol Strasburger)
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Karol Weksler (Karol Strasburger) foto: ATM Grupa/ Youtube

"Pierwsza miłość" odcinek 2171 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2171 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2171 premiera w telewizji Polsat w środę, 11.11.2015, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2171 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2171 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2171 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2171 - streszczenie, co się wydarzy?

Bartek (Rafał Kwietniewski) postanawia wyprowadzić się do Wrocławia. Oboje z Emilką (Anna Ilczuk) obawiają się, czy ta decyzja nie wpłynie negatywnie na Mirka (Maurycy Torbicz).

Karol (Karol Strasburger) czuje się przytłoczony oskarżeniami o związek z Aśką (Paulina Gałązka). Nie wraca na noc do domu, czym budzi niepokój córki. Natomiast Natan (Krzysztof Kwiatkowski) i Grażyna (Grażyna Wolszczak) martwią się zachowaniem Sabiny (Urszula Dębska), która sprawia wrażenie, jakby pogodziła się ze skazującym ją wyrokiem.

Tymczasem Sabina postanawia założyć firmę, której prowadzenie na czas jej pobytu w więzieniu pragnie powierzyć ojcu. Jej sytuacja diametralnej się zmienia za sprawą przesyłki od Igora (Rafał Mohr).

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: