SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2170 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2170 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

09.11.2015, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość. Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM Grupa/ Youtube

"Pierwsza miłość" odcinek 2170 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2170 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2170 premiera w telewizji Polsat we wtorek, 10.11.2015, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2170 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2170 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2170 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2170 - streszczenie, co się wydarzy?

W Barbarianie Kaśka (Misiek Koterski) odpiera zarzuty Artura (Łukasz Płoszajski) dotyczące jego braku lojalności i ubolewa jednocześnie nad losem wyrzuconego z mieszkania Radka (Mateusz Banasiuk). Tymczasem Zieliński ponownie wkracza na drogę przestępstwa.

Ewa (Ewa Gawryluk) imponuje Krystianowi (Patryk Pniewski) swoimi szalonymi pomysłami. Wspólnie spędzone chwile nad Odrą zbliżają ich do siebie. Podczas gdy Marysia (Aneta Zając) z Melką (Ewa Jakubowicz) zastanawiają się nad sensem swoich związków.

Beata (Katarzyna Ankudowicz) postanawia już z nikim się nie wiązać. Jej plany krzyżuje jednak pojawienie się w Barbarianie przystojnego Eryka.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: