SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2166 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2166 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

03.11.2015, godz. 18:14
Pierwsza miłość. Radek (Mateusz Banasiuk), Artur (Łukasz Płoszajski)
Pierwsza miłość. Radek (Mateusz Banasiuk), Artur (Łukasz Płoszajski) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2166 internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2166 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2166 premiera w telewizji Polsat w środę, 4.11.2015, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2166 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2166 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2166 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2166 - streszczenie, co się wydarzy?

Artur (Łukasz Płoszajski) wpada w złość, gdy poznaje całą prawdę o unijnych pieniądzach. Kaśka (Misiek Koterski) i Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) próbują go uspokoić i wytłumaczyć zachowanie Radka (Mateusz Banasiuk). Kiedy Kulczycki w końcu się uspokaja, postanawia dać Radkowi ostatnią szansę.

Michał (Wojciech Błach) odwiedza Marysię (Aneta Zając). W ręku trzyma bukiet kwiatów. Wyjaśnia powód swojego dziwnego zachowania. Majka dowiaduje się, kim jest tajemnicza kobieta, którą spotkała w jego domu.

Kornelia (Katarzyna Galica) przychodzi do domu Śmiałków. Dochodzi do kolejnej sprzeczki między Bartkiem (Rafał Kwietniewski) a Emilką (Anna Ilczuk). Psycholog radzi im, jak zdystansować się i bez emocji spojrzeć na swój związek. Emilka umawia się z mężem, by zrealizować plan B.


Chcesz wiedzieć więcej o serialachOdwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: