SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2160 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2160 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

26.10.2015, godz. 18:14
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2160 internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2160 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2160 premiera w telewizji Polsat we wtorek, 27.10.2015, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2160 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2160 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2160 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2160 - streszczenie, co się wydarzy?

Przestraszona Beata (Katarzyna Ankudowicz) wpada do Barbariana i prosi Kaśkę (Misiek Koterski) i Miksera (Błażej Michalski) o pomoc w pozbyciu się Cyryla (Bartosz Obuchowicz) z jej mieszkania. Gdy mężczyźni długo nie wracają, uzbrojona w gaz pieprzowy biegnie z odsieczą.

Tymczasem Radek (Mateusz Banasiuk) próbuje namówić Artura (Łukasz Płoszajski), by zainwestował swoje pieniądze w nową firmę. Przedstawia mu precyzyjnie dopracowany biznesplan i przekonuje, że sam potrafi ją poprowadzić.

Po wzajemnych zapewnieniach, że wspólne łoże małżeńskie do niczego nie zobowiązuje, Marysia (Aneta Zając) i Michał (Wojcich Błach) spędzają upojne chwile w... polu kukurydzy.

Chcesz wiedzieć więcej o serialachOdwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: