SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2131 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2131 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

15.09.2015, godz. 18:29
Pierwsza miłość odc. 2131. Michał (Wojciec Błach)
Pierwsza miłość odc. 2131. Michał (Wojciec Błach) foto: YouTube

"Pierwsza miłość" odcinek 2131 internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2131 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2131 premiera w telewizji Polsat w środę, 16.09.2015, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2131 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2131 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2131 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2131 - streszczenie, co się wydarzy?

Zaniepokojony milczeniem Marysi (Aneta Zając) Michał (Wojciech Błach) wyważa drzwi do jej mieszkania. Próbuje reanimować nieprzytomną kobietę. Jowita (Joanna Opozda) z pełnym zaangażowaniem spełnia się w roli menedżerki "Kings Fitness". W porównaniu z nią Beata (Katarzyna Ankudowicz) nie wypada najlepiej. Zniechęcona swoją nieudolnością prosi Jowitę o szkolenie.

Sabina (Urszula Dębska) bez entuzjazmu przyjmuje odwiedzających ją rodziców. Grażyna (Grażyna Wolszczak) zaniepokojona obojętnością i dziwnym zachowaniem córki, rozmawia z więziennym psychologiem. Następnie wzburzona wpada do Barbariana i robi awanturę bawiącym się tam przyjaciołom Sabiny.

Chcesz wiedzieć więcej o serialachOdwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: