SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2129 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2129 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

11.09.2015, godz. 17:44
Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Paulina (Julia Pogrebińska), ksiądz (Włodzimierz Matuszak)
Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Paulina (Julia Pogrebińska), ksiądz (Włodzimierz Matuszak) foto: AKPA

"Pierwsza miłość" odcinek 2129 internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2129 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2129 premiera w telewizji Polsat w poniedziałek, 14.09.2015, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2129 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2129 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2129 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2129 - streszczenie, co się wydarzy?
Artur (Łukasz Płoszajski) z Kingą (Aleksandra Zienkiewicz) proponują Jowicie (Joanna Opozda) posadę menedżerki w "Kings Fitness". To dla niej szansa na oderwanie się od myślenia o chorobie. Jeszcze tego samego dnia kobieta proponuje pracę w klubie swoim przyjaciołom.

Paulina (Julia Pogrebińska) bezskutecznie szuka nowej pracy i nowego mieszkania. Tymczasem Wadlewo nie cichnie od plotek na jej temat. Malwina (Agnieszka Wielgosz) przestrzega przed jej złym urokiem nawet miejscowego proboszcza (Włodzimierz Matuszak). Ksiądz jednak udzielił kobiecie schronienia na plebanii.

Karol (Karol Strasburger) upija się w Barbarianie po nieudanych transakcjach handlowych. Tam próbuje poderwać go Aśka (Paulina Gałązka), dla której zabrakło miejsca w gronie pracowników "Kings Fitness".

Chcesz wiedzieć więcej o serialachOdwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: