SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2127 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2127 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

09.09.2015, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Julka (Łucja Kawczak), Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Julka (Łucja Kawczak), Michał (Wojciech Błach) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"Pierwsza miłość" odcinek 2127 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2127 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2127 premiera w telewizji Polsat w czwartek, 10.09.2015, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2127 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2127 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2127 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2127 - streszczenie, co się wydarzy?

Tomek (Oskar Wojeciechowski) odwiedza Julkę (Łucja Kawczak) w szpitalu. Odczytuje dziewczynce wzruszający list zawierający prośbę, by nie umierała. Marysia (Aneta Zając) zastanawia się, czy zabrać córeczkę do domu.

Dwóch tajniaków przyłapuje Melkę (Ewa Jakubowicz) na gorącym uczynku. Dziewczyna trafia na komisariat. Beata (Katarzyna Ankudowicz) nie radzi sobie w Barbarianie. Widząc to, Kaśka (Misiek Koterski) i Mikser (Błażej Michalski) oferują pomoc. Tymczasem Jowita (Joanna Opozda) nie jest zachwycona postawą Radka (Mateusz Banasiuk) - poznał wyniki jej badań i nic jej nie powiedział.

 

Chcesz wiedzieć więcej o serialachOdwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: