SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2124 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2124 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

04.09.2015, godz. 18:29
Pierwsza miłość odc. 2124. Marysia (Aneta Zając), Julka (Łucja Kawczak)
Pierwsza miłość odc. 2124. Marysia (Aneta Zając), Julka (Łucja Kawczak) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2124 w internecie online za darmo jest dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2124 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w telewizji. "Pierwsza miłość" odcinek 2124 premiera w telewizji Polsat w poniedziałek, 7.09.2015, o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2124 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2124 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2124 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2124 - streszczenie, co się wydarzy?

Jowita (Joanna Opozda) dowiaduje się o szemranych interesach Radka (Mateusz Banasiuk) i Dragona (Krzysztof Zych). Twardo sprzeciwia się takiemu sposobowi zdobywania pieniędzy na jej leczenie.

Bartek (Rafał Kwietniewski) błaga żonę o drugą szansę, chce naprawić to, co zniszczył między nimi. Emilka (Anna Ilczuk) waha się, czy wybaczyć mu zdradę.

Krystian (Patryk Pniewski) postanawia szczerze porozmawiać z ojcem na temat jego współpracy z dilerem. Orientuje się, że w plecaku, który zapomniał zabrać z mieszkania Marysi (Aneta Zając), zostawił paczkę z narkotykami. Tymczasem Melka (Ewa Jakubowicz) robi śniadanie i nie zauważa, że Julka (Łucja Kawczak) bawi się woreczkiem z tabletkami, który wyjęła z plecaka Krystiana.

Dziewczynka łyka jedną pastylkę ecstasy, myśląc że to cukierek. Nieco później skarży się mamie na ból brzuszka i opowiada o niedobrych słodkościach. Przyjeżdża pogotowie. Karetka zabiera nieprzytomną dziewczynkę i jej roztrzęsioną matkę do szpitala. Niestety lekarz nie ma dla Marysi dobrych wieści.

Chcesz wiedzieć więcej o serialachOdwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: