SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość online odcinek 2119 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Pierwsza miłość online odcinek 2119 na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

31.08.2015, godz. 06:20
Pierwsza miłość. Karol Weksler (Karol Strasburger), Igor (Rafał Mohr)
Pierwsza miłość. Karol Weksler (Karol Strasburger), Igor (Rafał Mohr) foto: ATM Grupa

"Pierwsza miłość" odcinek 2119 po wakacjach 2015 w internecie online za darmo jest już dostępny. "Pierwsza miłość" online odcinek 2119 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie. "Pierwsza miłość" odcinek 2119 premiera w telewizji Polsat w poniedziałek, 31.08.2015 o godz. 18 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 2119 odcinek "Pierwszej miłości" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Pierwsza miłość" odcinek 2119 online za darmo - oto link:

Zobacz: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" odcinek 2119 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Pierwsza miłość" odcinek 2119 - streszczenie, co się wydarzy?

Mikser (Błażej Michalski) i Dominik (Tomasz Włosok) realizują plan podmiany twardego dysku w sklepie. Tymczasem Karol (Karol Strasburger) i Igor (Rafał Mohr) spotykają się w celu dopełnienia formalności przekazania majątku Wekslera na rzecz Kaczmarczyka w zamian za nagranie, które potwierdzi niewinność Sabiny.

Jednak po odczytaniu umowy Igor odmawia jej podpisania, węsząc podstęp. Żąda przelania gotówki na konto. Karol jest wściekły, ale ma świadomość, że skoro pobito jego córkę w areszcie, następnym razem może stać się coś dużo gorszego. Zgadza się na warunki Kaczmarczyka.

Z kolei Krystian (Patryk Pniewski) chce zaimponować Melce (Ewa Jakubowicz). Coraz bardziej wciąga się w handel narkotykami dla Dragona (Krzysztof Zych). Na dodatek nie zamierza podchodzić do matury. Dominik przypadkiem zauważa w plecaku Krystiana narkotyki. Od razu domyśla się, że kolega jest dilerem i pracuje dla Dragona.

Przyjaciele oglądając wideo widzą na własne oczy, że to Daga siedziała za kierownicą samochodu Sabiny, a Igor (Rafał Mohr) spotkał się z nimi przed wypadkiem.

 

Chcesz wiedzieć więcej o serialachOdwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: