SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Co knuje była dziewczyna Pawła? Jest z nim w ciąży?! - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Co knuje była dziewczyna Pawła? Jest z nim w ciąży?! - ZWIASTUN

07.02.2017, godz. 10:00
Pierwsza miłość Paweł (Michał Malinowski) Dominika (Maria Szafirska) Melka (Ewa Jakubowicz)
Pierwsza miłość Paweł (Michał Malinowski) Dominika (Maria Szafirska) Melka (Ewa Jakubowicz) foto: ATM Grupa

Do obsady serialu "Pierwsza miłość" dołączyła Maria Szafirska, która zagra Dominikę Juszczak, byłą dziewczynę Pawła (Michał Malinowski). W wyniku pewnych zdarzeń Melka (Ewa Jakubowicz) przyjmie ją pod swój dach, jednakże już niedługo pożałuje tej decyzji! Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach serialu "Pierwsza miłość"?

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 w Polsacie

Dominika przyjedzie do Wrocławia i zapuka do drzwi Melki oznajmiając jej, że jest dziewczyną Pawła. Długosz zadzwoni do niego mówiąc, że mają gościa... z którym on podobno się zna. Nie da po sobie poznać, że jest zła! Kiedy Dominika zobaczy Pawła, rzuci mu się na szyję. Blondynka to jego przyjaciółka z domu dziecka, z którą niegdyś łączyło go coś więcej. Najwyraźniej ona nadal ma nadzieję, że coś z tego będzie.

Zobacz: Pierwsza miłość. Kinga mdleje. Co dzieje się z żoną Artura?

Dominika nie będzie miała gdzie zamieszkać, więc Melka przygarnie ją pod swój dach. Dziewczyna obieca, że kiedy tylko znajdzie pracę, wyprowadzi się od nich. Wieść dotrze do Marysi (Aneta Zając), która nauczona doświadczeniem nie będzie zachwycona... Chcąc zacieśnić więzi Dominika zacznie opowiadać Melce o swoich przeżyciach w domu dziecka, a w tych historiach zdecydowanie będzie przeważał wątek Pawła. Nic dziwnego, że Długosz poczuje się zazdrosna!

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Paweł i Sabina w ośrodku wychowawczym. Rzucają wyzwanie aktorom! - WIDEO

Szczególnie, kiedy Dominika zacznie cały czas chodzić za Pawłem. To wszystko doprowadzi do kłótni pomiędzy parą. W końcu Juszczak uda się znaleźć zatrudnienie, lecz wbrew umowie ukryje ten bardzo znaczący fakt. Kłamstwo ma krótkie nogi i niedługo później Melka odkryje jej spisek, by być bliżej Pawła. Sam Nowogrodzki na wieść o kłamstwie Dominiki nie zareaguje. W zwiastunie Paweł mówi, że Juszczak jest, bądź była z nim w ciąży... Czy to prawda? Czy związek Pawła i Melki przeżyje tak ciężką próbę? Zobaczymy w nadchodzących odcinkach serialu "Pierwsza miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: