SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość, odcinek 2517: Wielki finał przed wakacjami 2017. Śmierć, areszt, co jeszcze się wydarzy?

Pierwsza miłość, odcinek 2517: Wielki finał przed wakacjami 2017. Śmierć, areszt, co jeszcze się wydarzy?

07.06.2017, godz. 18:58
Pierwsza miłość, Zuzia, Michał (Wojciech Błach), Matejka (Michał Kula), Cezary (Robert Wabich), Beata (Katarzyna Ankudowicz), Melka (Ewa Jakubowicz), Darek (Bartosz Porczyk)
Pierwsza miłość, Zuzia, Michał (Wojciech Błach), Matejka (Michał Kula), Cezary (Robert Wabich), Beata (Katarzyna Ankudowicz), Melka (Ewa Jakubowicz), Darek (Bartosz Porczyk) foto: ATM Grupa

W 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość" będzie miał miejsce koniec emisji odcinków na okres wakacyjny. Emocje sięgną zenitu, a my wiemy, co się wydarzy w ostatnim, 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość" oraz zdradzamy szczegóły wielowątkowej produkcji. Strzelanina, ślub dla zysku, zdrada, intrygi, próba gwałtu oraz aresztowanie - co wydarzy się w 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość"?

"Pierwsza miłość" odcinek 2517 w czwartek, 8.06.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

W serialu "Pierwsza miłość" zbliża się przerwa w emisji. Zdjęcia zakończyły się na początku maja, a kontynuację produkcji zobaczymy dopiero po wakacjach. Ostatni odcinek, numer 2517 "Pierwszej miłości", będzie emocjonujący dla widzów i pozostawi wiele pytań oraz niewiele odpowiedzi.

Zobacz: Pierwsza miłość, odcinek 2515: Darek zgwałci Melkę - ZDJĘCIA

Najpierw warto wspomnieć o strzelaninie, do której dojdzie pod koniec tego sezonu "Pierwszej miłości". Matejka (Michał Kula) wpadnie na bankiet od Kulczycki Corporation i zacznie strzelać w stronę syna, przy okazji narażając wszystkich wokół na utracę zdrowia lub nawet życia. Sabina (Urszula Dębska) zasłoni Aleksandra (Tomasz Mandes) własnym ciałem! Czy przeżyje? Jak podaje "Świat Seriali" nikt nie zginie, aczkolwiek to nie znaczy, że bohaterowie będą mogli poczuć się bezpiecznie.

Drugim, zdecydowanie istotnym dla widzów wątkiem wprowadzonym pod koniec sezonu serialu "Pierwsza miłość", będzie próba gwałtu na Melce (Ewa Jakubowicz). Jej instruktor, Darek ( Bartosz Porczyk) rzuci się na podopieczną, kiedy ta odrzuci jego zaloty! Żeby tego było mało, całe zajście zostanie zignorowane przez zarząd. Wściekły Paweł (Michał Malinowski) rzuci się na policjanta z pięściami, a przez fałszywe zeznania złośliwej Żanety (Kinga Jasik), trafi do aresztu za pobicie funkcjonariusza! Będzie groziła mu kara 2 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 2517: Ojciec zamorduje Aleksa

Warto napomknąć również o intrygantce Zuzi, nowej postaci w życiu Marysi (Aneta Zając). Koleżanka Domańskiej będzie chciała odbić jej męża i nie zawaha się wykorzystać od osiągnięcia swojego celu Krystiana (Patryk Pniewski)!

Z kolei Beata (Katarzyna Ankudowicz) weźmie ślub z... Cezarym (Robert Wabich)! To dopiero szok, lecz widzowie póki co mogą być spokojni o zdrowie psychiczne barmanki. Beatka wyjdzie za właściciela baru jedynie dla dobra Barbariana... Może z czasem wyjdzie z tego coś więcej?

A w Wadlewie Olek (Krzysztof Wieszczek) zacznie rozrabiać! Będzie starał się nastawić całą wieś przeciwko Śmiałkom. Czy jego plan się powiedzie? Zobaczymy dopiero po wakacjach.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: